آماده همكاري در زمینه‌های صنعتي با شهرداري ياسپرين هستيم

آماده همكاري در زمینه‌های صنعتي با شهرداري ياسپرين هستيمبه گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري «سيد محمد ميرمحمدي» روز چهارشنبه 8مهرماه در ديدار با شهردار ياسپرين اظهار داشت: می‌توانیم براي گردشگري و همکاری‌های فني و خدمات فني، خدمات آموزشي تربيتي، تأمين مصالح ساختماني، كاشي و سرامیک، سنگ‌های زينتي و مصالح ساختماني همكاري لازم را داشته باشيم.
وي ادامه داد: در تقویت مبادلات تجاري نیز امکان صادرات پسته، زعفران و بعضي خشكبار از ایران به مجارستان وجود دارد.
ميرمحمدي افزود: استان یزد درزمینه صنايع نساجي كالاهاي متعددي تولید می‌کند كه مورد اقبال كشورهاي مختلف است و می‌تواند براي مردم مجارستان نیز ارزشمند باشد.
استاندار يزد بابیان اينكه ايران كشوری پهناور و بزرگ است، تصريح كرد: هر استاني در ايران به سهم خودش از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالايي برخوردار است كه در بعضي زمینه‌ها امكان همكاري وجود دارد.
عالی‌ترین مقام اجرايي استان گفت: خوشبختانه ازنظر گردشگري هم با راه‌اندازی قطار «عقاب طلایی دانوب» تعدادی زیادی گردشگر از اروپا و کشورهای متعدد به ايران سفرکرده‌اند كه يكي از مقاصد گردشگري آن‌ها استان يزد بوده است.
استاندار يزد در پايان سخنان خود اظهار داشت: استان يزد با مردم مهمان‌دوستی كه دارد جاي مناسبي براي حضور گردشگران است تا با آرامش از دیدنی‌های اين استان لذت ببرند.
گفتنی است استاندار یزد در رأس هیئتی تجاری به کشور مجارستان سفرکرده و در ادامه دیدارها و برنامه خود، با شهردار یاسپرین مجارستان دیدار و گفتگو کرد. شهري كه خواهرخوانده شهر يزد شده است.