سفر سه روزه استاندار يزد به كشور امارات متحده عربي

سفر سه روزه استاندار يزد به كشور امارات متحده عربيه گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد"سيد محمد مير محمدي" در يك سفر سه روزه به كشور امارات متحده عربي با سفير ايران در اين كشور ديدار و گفتگو كرد.
گفتني است در اين سفر كه بابايي، معاون برنامه ريزي استاندار نيز حضور داشت، استاندار يزد از طرح هاي كشاورزي، عمراني و گردشگري در اين كشور نيز بازديد بعمل آورد.

 

بازديد استاندار يزد از نمايشگاه 2015 آب در ابوظبي

 

استاندار يزد در سفر به كشور امارات متحده عربي از نمايشگاه بین المللی2015 آب كه در امارت ابوظبی برگزار شد بازديد كرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد "سيد محمد ميرمحمدي" در اين بازديد، از نزديك با مديران چند شرکت که در زمینه آب شیرین کن، محصولات خود را عرضه کرده بودند و بعضا سابقه فعاليت در كشورهاي حوزه خليج فارس را داشتند مذاکره كرد.
گفتني است،استاندار و هيات همراه با فعاليت هاي شرکت ژاپنی Hitachi Zosen corporation كه تجارب خوبي در زمينه آب شيرين كن و انتقال آب داشت آشنا شدند و اطلاعات اوليه اخذ گرديد تا مورد بررسی كارشناسي قرار گیرد.

 

دیدار استاندار يزد با سفیر ایران در امارات متحده عربی

 

استاندار يزد در سفر به كشور امارات متحده عربي با سفير ايران در اين كشور ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد"سيد محمد ميرمحمدي " با محمد رضا فیاض، سفير جمهوري اسلامي ايران در امارات متحده عربي ديدار و گفتگو كرد.
در اين ديدار در خصوص مسائل استان و زمینه همکاری تجاری و بررسی موارد مربوط به امور یزدی های مقیم امارات متحده عربی و کشورهای منطقه بحث و تبادل نظر گردید.

 


استاندار يزد در سفر به كشور امارات از طرح توليد نهال خرما بازديد كرد

 

استاندار يزد در سفر به كشور امارات متحده عربي ضمن ديدار با يكي از مسئولين امارت فجيره، از طرح توليد نهال خرما از طريق کشت بافت بازديد كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد"سيد محمد ميرمحمدي" در ادامه سفر به كشور امارات متحده عربي ضمن ديدار با یکی از مسئولین امارت فجیره به بررسی همکاری های متقابل در زمینه نخیلات پرداخت.
در اين ديدار كه به منظور تبادل تجارب بین دو منطقه انجام شد، موضوعاتی از قبیل گردشگری و کشاورزی مورد بحث و تبادل نظر طرفين قرار گرفت و از طرح توليد نهال خرما كه از طريق کشت بافت در امارت فجيره انجام شده بود بازديد بعمل آمد.
گفتني است در اين بازديد كه معاون برنامه ريزي استاندار نيز حضور داشت، در خصوص گونه مرغوب و نادر خرما که تجربه تولید نهال آن در فجیره از طریق کشت بافت توفیق آمیز بوده است مذاکره انجام شد و در ادامه از مزارع تولید و پرورش نهال خرما بازدید بعمل آمد و مقررشد پس از بررسی توسعه کشت خرما در شهرستان بافق نسبت به تأمین نهال گونه های مناسب که نیاز آبی آنها کم است اقدام شود.