همایش بین‌المللی جذب سرمایه‌گذاری خارجی با محوریت بازار سرمایه" برگزار می‌شود

همایش بین‌المللی جذب سرمایه‌گذاری خارجی با محوریت بازار سرمایه" برگزار می‌شودبه گزارش «نسیم» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، بنا به درخواست سازمان بورس و اوراق بهادار و با دعوت حوزه معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهور جلسه ای در دفتر این معاونت در نهاد ریاست جمهوری با حضور معاونین و مسئولین وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی:"اقتصاد و دارایی"، "صنعت، معدن و تجارت"، "امور خارجه"، "بانک مرکزی"و"دبیرخانه ایرانیان خارج کشور"و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد سازمان بورس با همکاری و هماهنگی دستگاه های یاد شده، همایشی بین المللی را در خصوص جذب سرمایه گذاری خارجی از طریق ابزارهای بازار سرمایه با دعوت از علاقمندان و سرمایه گذاران از کشورهای مختلف جهان برگزار کند.

در این همایش از شرکتها و سازمان های خارجی موثر در حوزه های مختلف مالی و سرمایه گذاری دعوت به عمل آمده تا با مذاکرات مستقیم، همکاریهای مشترک در زمینه های اقتصادی و مالی در حوزه بازار سرمایه بین دو طرف صورت پذیرد.

خاطر نشان می شود برای بهره مندی هر چه بیشتر از ظرفیت های این همایش زمان برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه در شهریور ماه همزمان با این همایش خواهد بود.

 
تاریخ درج خبر: شنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٤ / شماره خبر: ٤٣١٢ /
خروج