پيام استاندار يزد به مناسبت حلول هلال ماه مبارک ربيع الاول

پيام استاندار يزد به مناسبت حلول هلال ماه مبارک ربيع الاوله گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، متن کامل پیام " سید محمد میرمحمدی" استاندار یزد به شرح ذیل است:
بار دیگر هلال ماه مبارک و پرخیر و برکت ربیع الاول حلول کرده و عاشقان و دلباختگان خاندان عصمت و طهارت(ع) را به یمن خجستگی اعیاد این ماه، بالاخص ولادت حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفى(ص) و پيشواى مذهب صادق آل محمد(ع)، طراوت و جانی تازه می بخشد.
ربیع الاول، چشمه جوشان وحدت و آسمان درخشان همبستگی و دوستی است و عطر میلاد مسعود پیامبر اعظم(ص) لحظه به لحظهء این ماه مبارک را در بر گرفته و این ماه عزیز را به کرامت، اخلاقیت و انسانیت این یگانه تاریخ مزین کرده است. بی تردید وجود مقدس نبى مكرم و رسول اعظم اسلام، می تواند مهم‏‌ترين نقطه ايجاد وحدت و توسعه دوستی و مودت میان آحاد مسلمانان و پیروان این شریعت آسمانی باشد و دریایی از امید و امیدواری را در میهن عزیز اسلامی پدیدار آورد.
همچنین در این مجال، بر خود لازم می دانم از مردم شریف، متدین و ولایتمدار استان دارالعباده و دارالعلم یزد به ویژه دست اندرکاران و خادمان دسته‌جات و هیات های مذهبی به واسطه برگزاری عزاداری های پرشور و شعور و نوحه ها و مرثیه های اصیل و پرمحتوا در ایام سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین(ع) و یاران باوفای ایشان که تحسین و تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) را نیز در پی داشت، صمیمانه تجلیل نمایم. آرزومندم عزاداری های همه دوستداران و ارادتمندان سيد مظلومان و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مورد قبول حضرت دوست قرار گرفته و این مراسم‌های معنوی، ترویج دهنده فرهنگ حسینی که همان فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) است، باشد چرا که از برکت همین نواهای عاشقانه عاشورایی است که مشعل فرهنگ غنی و اصیل حسینی در این دیار فروزان مانده و یزد، را به افتخار لقب حسینیه بزرگ ایران نائل آورده است.    
اینجانب در پایان بار دیگر با آرزوی قبولی سوگواری های همه دلدادگان خاندان عصمت و طهارت(ع)، فرا رسیدن ماه مبارک ربیع الاول و اعیاد بزرگ و خجسته این ماه شریف را پیشاپیش به عموم مسلمانان عزیز به ویژه مردم نجیب و سختکوش استان یزد تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.